"Сервис және жана
технологиялар колледжі" МКҚК

A- A A+

ГКП на ПХВ

«ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №1»

 

ГККП «Колледж сервиса и
новых технологий»

Сотрудники

Аты – жөні Лауазымы
1 Джексенова Ельмира Сабитовна  Директор
2 Абуова Анаргуль Бейбутовна Педагог-психолог (өзін-өзі тану  пәнінің оқытушысы)
3 Ахмедияров Тлеккабул Куанович Дир-ң КО жөніндегі орынбасары 
4 Жумалиева Жазира Махмутовна Дир-ң ОӘБ жөніндегі орынбасары, қоғам пәндерінің оқытушысы 
5 Исмагулова Гулжан Габдыкайровна  Бөлімше меңгерушісі биология және геграфия  пән.-ің оқытушысы
6 Қарақұл Арайгүл Қадырбекқызы Әдіскер,арнайы пән оқытушысы
7 Нургалиева Нургуль Джангельдиновна Дир-ң ӨОЖ жөніндегі орынбасары 
8 Нурмукашева Сайра Сагингалиевна Дирекордың ОІ жөніндегі орынбасары,қазақ тілі және әдебиет пән-нің оқытушысы
9 Рахимгалиева Талшын Нурладиновна    Әлеуметтік педагог,химия, биология пәндерінің оқытушысы
10 Сладкова Надежда Вячеславовна Аға шебері,арнайы пән оқытушысы
11 Старинец  Альфия Урумбасаровна Дир-ң ОТЖ жөніндегі орынбасары, қоғам пәндерінің оқытушысы 
12 Алиева Гульжан Турежановна Музыкалық жетекші
13   Оқытушылар
14 Акапова Гульназ Ерсайновна Оқытушы арнайы пән "Тамақтандыруды ұйымдастыру"
15 Альмуханова Мендигыз Мутиголиевна Математика  пән. оқытушысы
16 Андрусенко Наталья Анатольевна  Математика және физика пән. оқытушысы
17 Батыргалиев Оркен Женисович АӘД ұйымдастырушысы
18 Бекмагамбетова Алтынгуль  Мухитовна Ағылшын тілі пәнінің оқытушы
19 Бижанова Лаура Асылбековна Арнайы пән оқытушысы
20 Бисемалиев Самигулла Кубаевич  дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы
21 Бралиева  Миллита Базаровна Информатик пәнінің оқытушісі
22 Джумагалиева Жанар     Крыкбаевна Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы
23 Ергазиева Жанылсын  Тасымкуловна физика пәнінің оқытушысы
24 Зинетова Жадыра Сейлхановна Орыс  тілі және әдебиет пәндерінің оқытушысы
25 Ибрагимов Алихан Ибрагимович Дене тәрбиесі пәнінің оқытушы
26 Манохина Елена Антольевна Химии және биология пән. оқытушысы
27 Смолкина Валентина Андреевна "Тамақтандыруды ұйымдастыру" арнайы пәнінің оқытушысы
28 Тасмагамбетов Куаныш Жаксыгулович дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы
29 Тулеугалиева Альфия Калеловна Қоғам  пәндерінің  оқытушысы 
30 Урынгалиева Нурслу Ишановна    География және биология пән,оқытушысы
31 Алимбаева Айнур Максутовна  Экономика пәнінің оқытушысы
32 Асанова Ақерке Еркінқызы Экономика   пәнінің оқытушысы
33 Ахметжанова Жамал Губайдуллиновна Математика пәнінің оқытушысы ,0,5 вахтер
34 Ахметова  Жупар Махсотовна Қоғам  пәндерінің  оқытушысы 
35 Ахметов Алибек Мустафинович Информатика пән. оқытушысы,  лаборант
36 Бекмашева Жанар Талапкалиевна Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы
37 Галиева Гульвира Асылбековна Ағылшын тілінің оқытушысы
38 Досанова Жумагул Курмангалиевна физика пәнінің оқытушысы
39 Душканова Жанна Максутовна Орыс  тілі және әдебиет пәндерінің оқытушысы
40 Есенгужин Болат Нуридоллиевич АӘД пәнінің оқытушысы
41 Жумагалиева Индира Аманжуловна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы бойынша арнайы пән оқытушысы
42 Қанатқалиева Аида Меңдібекқызы «Тігін өндірісі және киімді модельдеу»  мамандығы бойынша  арнайы пән оқытушысы
43 Кушнерева Татьяна Алексеевна Арнайы  пәнд-інің оқытушысы
44 Науан Шаттыгүл Артурқызы «Тамақтандыруды ұйымд.» арн.пән. оқытушысы
45 Наурызбаева Мадина Калиевна Ағылшын тілі  пәнінің оқытушысы
46 Сарманбекова Сауле Тулепбергеновна Сурет және сызу арнайы  пәндерінің оқытушысы   
47 Сунгатов Рашит Саматович Дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы
48 Суюнова Гульшат Серикбаевна «Тігін өндірісі және киімді модельдеу»  арн.пән. оқытушысы
49 Тлегенова Айдана Адилбековна Химия  пәнінің оқытушысы
50 Хайрушев Тулимис Кабдулгалиевич Дене тәрбиесі пәнінің оқытушысы
51 Курмашева  Раушан Амантаевна  Өзін-өзі тану  пәнінің оқытушысы
52 Лукпанова Сагида Кубайдуллиновна  Арнайы пәнінің оқытушысы
53   Ө/О ШЕБЕРЛЕРЫ
54 Айтжанова Гаухар Сержановна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" "Аспаз" 
55 Альдекешева Замзагуль Нептуновна  Ө/о шебері 
56 Виноградская Тамара Владимировна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" "Кондитер"
57 Гладова Наталья Демидовна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Кондитер»
58 Давлеткалиева Самал Ерболатовна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Пекарь»
59 Дикина Людмила Николаевна  Ө/о шебері «Контролер-кассир»
60 Дмитриев Алексей Александрович Мастер п/о «Инструктор по туризму»
61 Ергалиева  Жанна  Андреевна  Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Кондитер»
62 Имангалиева Гулжамал Рискалиевна  Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру"«Аспаз»
63 Кузьмина Наталья Васильевна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Кондитер»
64 Мухатова Бейбитгул Сакеновна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру"«Аспаз»
65 Наботова Лариса Юрьевна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру"«Аспаз»
66 Никитина Нелла Яковлевна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру"«Аспаз»
67 Скосарева Валентина Петровна  Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру"«Аспаз»
68 Шакенова Назымгуль Джангельдиновна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Кондитер»
69 Шарипова Ару Сериковна Ө/о шебері "Тамақтандыруды ұйымдастыру" «Кондитер»
70 Бердашева Арина Жасталаповна «Шаштараз өнері ж/е сәндік косметика» мамандығы «Шаштараз-модельер»    ө/о шебері
71 Боргелова Айгуль Калихановна «Тігін өндірісі және киімді моделдеу» ө/о шебері
72 Досетова Дамира Жалеловна «Тігін өндірісі және киімді моделдеу» ө/о шебері
73 Дюсенгалиева Халуаш Смагуловна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» «Кондитер»ө/о шебері
74 Имангалиева Мунира Батыргалиевна   «Тігін өндірісі және киімді модельдеу»  ө/о шебері
75 Кенжегалиев Асылан Алипкалиевич «Туризм» мамандығы бойынша ө/о шебері
76 Никифорова Светлана Анатольевна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» Кондитер ө/о шебері 
77 Сарсенбаева Умитханым Мураткалиевна «Тігін өндірісі және киімді моделдеу» ө/о шебері
78 Тасанова Мира Нурлановна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы  «Аспаз» біліктілігі бойынша  ө/о шебері
79 Утегалиева Камилла Ерметкалиевна «Шаштараз өнері ж/е сәндік косметика» «Шаштараз-модельер»  ө/о  шебері  
80 Хажгереева Эльмира Алтынбаевна «Тамақтандыруды ұйымдастыру»   «Аспаз» «Кондитер» ө/о шебері
81   Жұмыскерлер
82 Мергалиева Сара Душмановна Директордың ШЖ жөніндегі орынбасары
83 Штукатурова Светлана Александровна Бас бухгалтер
84 Касен Гульнара Мамажановна  Кадр бөлімінің меңгерушісі,0,5 ст.архивариус
85 Баянгалиева  Амина Толеугалиевна Асхана меңгерушісі
86 Джакашева Сауле Кушумбаевна Шаруашылық меңгерушісі
87 Гумарова Гульнара Мендоллаевна Заңгер
88 Митрофанова Юлия Владимировна Шеберхана меңгерушісі
89 Арефина Ольга  Николаевна  лаборант
90 Есенгалиев Есенгельды Аскарович Техник-бағдарламашы
91 Казбаева Карашаш Ганиевна Кітапханашы
92 Сакуова Гулмира  Бакытовна  Медициналық жұмыскер
93 Беркалиева Бекзат Муратовна       Ісжургізуші
94 Ербузова Бибигуль Жалгасовна Кітапханашы
95 Кожахметова Диана  Хамзиевна Бухгалтер 
96 Умаргалиева  Алия Сабыргалиевна Медициналық жұмыскер
97 Уразова Бекзада Ерғалиқызы Оқу бөлімінің хатшысы
98 Фисунова Оксана Александровна  Экспедитор 
99 Чапова Анастасия Валерьевна Мемлекеттік сатып алу бойынша менеджері
100   Техперсонал
101 Абулхайров Батырхан  Мендешевич   Колледж электригі 0,5
102 Азмухамбетова Гулаим Кенжаевна  Қызмет үй-жайларын тазалаушы
103 Габбасова  Жанслу Насимулдина қызмет үй-жайларын тазалаушы
104 Гумарова Гульжанат  Тулегеновна Аспазшы  уақытша
105 Есбекова Айнагуль Максутовна  Күзетші
106 Жумагалиев  Сакен Хамитович   Тігін  машиналарды өндеуші 0,5 ст.
107 Иглина Татьяна Владимировна Аспаз 
108 Макашев Жалгас Жолдыгалиевич Күзетші
109 Махмудова Балжан  Даулетовна   Күзетші
110 Мухташева Гульзиян Сергеевна Аспаз
111 Салимгалиева Жумазия Мукайевна Кызмет үй-жайларын тазалаушы
112 Сапаргалиев Казбек Арыстекович  Ағаш шебері,0,5 аула сыпырушы
113 Серикқали Айнаш Қайратқызы  Ас үй  жұмысшысы
114 Хамитова Жанат Сериковна Комендант,0,5 ст. қызмет үй-жайларын тазалаушы
115 Шамбилова Акерке Сабиржановна Қоймашы
116 Баянгалиева Айгуль Сагитжановна Күзетші
117 Баянгалиева Куралай Аскаровна Аула сыпырушы
118 Бижанова Дариягуль Шайдуллаевна  Қызмет үй-жайларын тазалаушы
119 Джасултанов  Казым Кабдулович  Сантехник
120 Жумалиев Дархан Маратұлы Балташы
121 Жиенбаева Марал Акасовна Қызмет үй-жайларын тазалаушы
122 Зекешова Галия Кайнешовна Вахтер 
123 Имангазиева Талшын  Қызмет үй-жайларын тазалаушы
124 Куатов  Кабдрашит Ажгиреевич  Көлік жургізушы
125 Маслова  Людмила Петровна  Қызмет үй-жайларын тазалаушы
126 Машаев Марат Петрович Электрик 1,5 ст.
127 Муратова Светлана Вахтер
128 Полушкина Светлана Михайловна Вахтер 
129 Сарсенова Азилжан Уреновна Аспаз
130 Сакипов Нурым Каримжанович Көлік жургізушы
131 Султанова  Бижамал  Магзумовна  Аспаз
132 Чертилина Ирина Николаевна Қызмет үй-жайларын тазалаушы
133   Жатақхана
134 Сергазиев  Дидар Женисович Жатақхана меңгерушісі 
135 Адиева Кымбат Беймбетовна  Жатақхананың кір жуғыш машиналар операторы,жатақхана кастеляншасы-0,5 ст
136 Атауова Алтын Максютовна жатақханадағы түнгі кезекшісі
137 Ашигалиева Майра   Минаевна  Жатақханадағы түнгі кезекшісі
138 Бабкин Виктор Петрович Жатақхана сантехнигі 
139 Ергалиева  Гулсим Казимовна Жатақханадағы қызмет үй-жайларын тазалаушы
140 Иссалиева Балкинже Золовна Жатақхана тәрбиешісі
141 Кадралиев Ергазы   Жатақханадағы күзетші 
142 Кадралиева Саним  Ермашевна Жатақханадағы ғимаратқа қызмет көрсету  жұмыс.-ы
143 Кайрошова Нургуль Аралбековна Жатақханадағы түнгі  кезекшісі
144 Қаташ Енлік Зинурқызы Жатақхана тәрбиешісі
145 Кдырова Алма Шынбулатовна Жатақханадағы вахтер
146 Кулекешов Аманкелди Зайткалиевич Жатақханадағы    күзетшісі
147 Мурадимов Асылбек Шатыланович Жатақханадағы    күзетшісі
148 Тайшыбай Айнаш Сактаган Жатақхана кастеляншасы, 0,5қызмет үй-жайларын тазалаушы
149 Умбетов Кайрат Сабырович Жатақхана аула сыпырушы,0,5 балташы
150   Әлеуметтік демалыс
151 Батыргалиева Лаура Сериккалиевна  арнайы пән оқытушысы «Туризм»
152 Ешова  Лаура Бисенгалиевна  Қоғам  пәндерінің  оқытушысы 
153 Мусина Данагул Энгельсовна  «Тамақтандыруды ұйымдастыру» арнайы пәндерінің  оқытушысы
154 Умьянова Сауле Жумагельдиевна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» арн.пән. оқытушысы
155 Мухамеджанова Мира Маратовна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы  бойынша ө/о шебері 
156 Конысбаева Жадыра Абдул-Ахметовна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы  «Кондитер» бойынша ө/о шебері 
157 Сапаргалиева Акмарал Бакбергеновна   «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы «Аспаз» біліктілігі   бойынша  ө/о шебері
158 Шакенова Гульзат Маратовна «Тамақтандыруды ұйымдастыру» мамандығы  бойынша ө/о шебері
159 Абдрахманова Анаргул Мерсаиновна Мемлекеттік сатып алу бойынша менеджері
160 Климова Бибігүл Марленқызы Асхана жұмысшысы
161 Нагимова Айнур Сериковна декрет  Оқытушысы
162 Айжарикова Айгуль Амангельдиевна Аудармашы
163 Азимуратова Эмилия Шынболатовна с 14.01.2019 декрет Ағылшын тілі  пәнінің оқытушысы
164 Беркалиева Дина Кыдырғалиқызы      Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы